O mnie

Agnieszka Tatera
Jak większość moli książkowych czytam od kiedy pamiętam. A wcześniej czytała mi Mama, która właśnie tym oraz nagminnym zdobywaniem dla mnie książek zasiała we mnie ziarno, które wyrosło nader bujnie.

Czytam prawie wszystko. Nie trawię tylko naprawdę durnych czytadeł, obrzydliwie przesłodzonych romansów, horrorów oraz tzw. "nowoczesnej literatury ambitnej". Ach, no tak, nie czytuję też poezji. Wszystko poza tymi kategoriami jest dla mnie smakowitym kąskiem.

Bloga prowadzę od sierpnia 2009 roku, uwielbiam to robić, jest on moim kochanym wirtualnym dzieckiem. Podchodzę do jego tworzenia emocjonalnie, zależy mi na tym, by się rozwijał. Współpracuję z wieloma partnerami z rynku książkowego i bardzo to sobie chwalę. Jednak poza tym namiętnie kupuję książki oraz pożyczam je od znajomych oraz wypożyczam z bibliotek. Zbieracto do potęgi n-tej. Mam w domu dobrych kilkaset książek czekających na przeczytanie.

Czytanie to moja olbrzymia pasja. Uwielbiam to robić, jak również pisać o moich wrażeniach z lektury. Marzę o tym, by kiedyś połączyć pracę zarobkową właśnie z tą pasją.


Wszelkie kopiowanie treści bloga i ich użytkowanie bez mojej zgody jest nielegalne!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz